| Denyyy10 a întrebat:

Hello! Am o mica nelămurire.De curând ne am ridicat o casa, e inca in stadiul "la rosu" cu geamuri si acoperis, problema e ca gardul nu e inca terminat asa ca, câinii nu avem unde sa ii ținem decât în casa, pe beton.Intrebarea mea este dacă afecteaza cu ceva betonul daca patrupezii isi fac nevoile pe el, având în vedere că o sa se toarne o șapă destul de înaltă, + gresie.Am văzut mulți care spun ca dupa ce si au ținut patrupezii pe beton au spălat cu clor, dar nu vad rostul având în vedere că peste o sa vina iar alt beton!?(șapa)
Voi ce părere aveți?

5 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Daca spui ca o sa pui alt beton peste, atunci nu are niciun rost sa cureti si oricum nu cred ca ar murdarii betonul, doar nu isi fac nevoile pe beton.

| Denyyy10 explică (pentru DarthNiger):

Nu de murdarit, de miros, că murdaria oricum n are relevanță.

| Vikaa a răspuns:

Nu-i afecteaza cu nimic, dar trebuie sa faci curat destul de des ca sa nu se imbolnaveasca.

| DarthNiger a răspuns (pentru Vikaa):

Era vorba de beton, nu de patrupezi.

| Vikaa a răspuns (pentru DarthNiger):

Ah,oboseala asta rolling on the floor