| TheLovelyGhost a întrebat:

Hello! Stie cineva cat costa utilitatile la o garsoniera in Bucuresti?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde de garsonieră, ce confort este, in ce zonă da ne detalii, preturile incep e la 50 lei la intretinere la confort 2 sau 3 si cresc la confort 1 sau la blocuri cu supraveghere video sau paznic.

| mateia a răspuns:

Depinde daca e la sistemul centralizat sau are centrala proprie. Apa ---- o platesti cam cat consumi. Eu stiu, poate 20 de lei pe luna. Curentul la fel. Dar la incalzire difera mult, iarna cel putin, daca ai centrala proprie - sau esti la stat. Diferenta aici poate fi si de 100-150 de lei.