| VeeM a întrebat:

Heloo, vreau sa ma mut cu chirie incepand de saptamana viitoare cam cat credeti ca ma duce chiria+ utilitati pe luna, vreau sa gasesc o garsoniera de 1 persoana sau ceva in genul.
astept pareri

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si in ce localitate? Vrei sa ghicim?

| VeeM explică (pentru Ioandelasal):

Ahh si am vrut sa spun dar am uitat happy Bucuresti.

| Ioandelasal a răspuns (pentru VeeM):

E simplu sa gasesti. Scrie la cautare pe Google inchiriere garsoniera Bucuresti si o sa gasesti mai multe site-uri. Poti sa specifici si sectorul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de oras si zona. chiria poate fi de la 400 ron pentru o garsoniera vai de capul ei pana la 2000 ron pentru ceva de lux.

intretinerea pe timp de iarna cam 150ron, curent vreo cateva 10 de ron si ala, cablu tv + net vreo 50-60 ron probabil undeva la 1000 ron sa zicem.

| iury a răspuns:

Depinde unde vrei sa te muti cu chirie pretul chirie este in functie de zona in care vrei sa te mutii