| mady_7279 a întrebat:

Help! cat costa metru liniar /cub de cherestea pentru gard? p. s precizati si tipul de lemn. de preferinta brad! multumesc

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy la targ cum se zice la noi, se poate negocia pretul in functie de cantitatea dorita, metru cub variaza de la 300 de roni pana la 450 de roni, depinde de calitatea scandurii, tipul de lemn, si cum gasesti vanzatorul dispus sa negocieze.

| mk_3564 a răspuns:

Salut!
Pretul unui metru cub de scandura este aproximativ 400 lei la gater.In functie de unde cumperi,distanta de transport, intermediari, calitate -dimensiuni, acest pret se poate dubla. Pretul este valabil doar pentru brad. La alte esente creste intervalul.
Succes.

| sinx a răspuns:

Eu am cumparat cu 500 de lei metrul cub de scandura de brad sad