| raicard a întrebat:

Hesso' tongue

Vremea se schimba, timpurile idem; din primavara(caracter cald), devin iarna(caracter rece).Cu aceste "schimbari" proscrise big grin, nici vremea nu mai tine cu ea love struck Dar iacata, aceasta floare infloreste si pe timp rece, dammm'it!

Crede-ti ca o sa-i placa aceasta azalee? https://imgur.com/a/sqFBy, oare o va caracteriza? emm-freezinggggg big grin

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

E perfecta. sunt sigur ca o inspira.

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

"Crede-m" ca înainte sa faci pe desteptul, trebuie sa te asiguri ca nu ești prost.

regis
| regis a răspuns:

Venind din partea ta, o iau ca pe un compliment.winking

| frikk a răspuns:

smug)) oPi+Opi'''
in cubulete de gheata, ai arata... chiar mai frumos smug

| frikk a răspuns:

:p me-ce`a-me-ce`a tongue
Desigur, voi merge, dar nu voi inchide usalove strucklove strucklove struck

| frikk a răspuns:

E, in acelasi timp, si o scrisoare, dar si o scuza love strucklove strucklove struck

| raicard explică (pentru frikk):

Dara'r "Acele" scuze in noi rolling on the floor

| raicard explică:

Doar cand ma gandesc, ma ia; frisoanele; rolling on the floor