| Malina2007eli a întrebat:

Hey! As dori si eu niste site-uri unde pot gasi lucruri kawaii, in special decoratiuni sau haine. As vrea ca site-urile sa fie din Romania sau sa poti comanda online si sa-ti vina in tara. Prin lucruri kawaii ma refer la obiecte in stilul celor din Japonia sau Coreea de Sud.
Mi-ar placea si site-uri unde se comercializeaza lucruri si haine americane.

P.S. Ofer funda!

5 răspunsuri:
| animalulferoce a răspuns:

"lucruri kawaii" ce dracu
amazon, aliexpress, mangashop, amiami etc
majoritatea magazinelor online cu rahaturi de weebi iti ofera transport si in Romania

| Roxanacretu2 a răspuns:

Eu iti recomand http://pravalia-cu-surprize.ro. Au o groaza de lucrusoare faine si kawaii. O alta varianta ar fi direct la un distribuitor, precum aliexpress.

| qqqqqqqqq a răspuns:

Emag? Gen acolo gasesti de toate, am gasit si un hanorac destul de kawaii. nu stiu incearca.

| andreeachim a răspuns:

Buna! Stiu eu un site de genu': https://kjcenter.ro/
Sper ca te-am ajutat. Te pup>

| laurafabian a răspuns:

Mie imi place foarte mult site-ul celor de la Kawaii Store. Au impachetare foarte draguta si ofera si cadouri