| Lory-Flory_Ticu_1999 a întrebat:

Hey! Imi puteti da si mie idei cum as putea decora camera?

3 răspunsuri:
| intrlp a răspuns:

Ce camera? De zi, bucataria, baia, holul, dormitorul. Sper ca la dormitor te referi.Deci acum vorbesc de o camera dreptunghiulara obisnuita.Ai putea sa faci peretele alb, draperiile rosii si si un covor tot rosu.Ar merge mobilierul o nuanta de maro(cel mult trei culori intr-o camera). Daca vrei sa ai o casa asortata fa in acest mod toate camerele.

| DenisaKarolina a răspuns:

Pai baga un pat, un dulap, dulapior pentru carti, televizor, calculator sau ceva.