| AnAndrey1994 a întrebat:

Cum sa prind o vulpe? Vine frate ziua la "agatat" gaini? laughing cineva mi-a zis asta :" ia niste carne\intestine de pasare, pune-o pe un carlig din ala de 3 de la pescuit, pune-o undeva la inaltimea de 1, 2-1.5 metri... sare vulpea sa o manance, si cand musca, se agata s-au cel putin tot o rupi in gura"...Pareri?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Nu sunt de acord cu asta dar sa nu fie o "vulpe cu doua picioare". Poti incerca ceva mai modern

http://roinsect.wordpress.com/......-de-vulpi/
sau
http://upload.wikimedia.org/......nare_1.jpg

| AnAndrey1994 explică (pentru stlucian):

Ok a doua ramane dar creanga pe ce este mincarea aia e prinsa acolo s-au cum?

| stlucian a răspuns (pentru AnAndrey1994):

Legata/o intepi sa traga de ia big grin

6 răspunsuri:
| Cornel_Popescu_1981 a răspuns:

Vai trazneascao pai nu o tine carligu ala am incercat eu toate posibilitatile dar nu pot sa o prind

| Cornel_Popescu_1981 a răspuns:

Vai pai nu o tine carligu ala am incercat eu toate posibilitatile dar nu pot sa o prind