| UserName450 a întrebat:

maine ma joc Charlie Charlie are you here, dar cred ca ma voi speria. Credeti ca casa mea o sa fie bantuita de Charlie?

2 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

O miscare a creioanelor este pur intamplatoare. Este o mare prostie dar na, e amuzant sa o faci, mai ales daca o faci ca farsa si misti tu creioanele. Mi s-a facut cea mai tare farsa din viata mea cu o placa de Ouija.

| Anonimus02 a răspuns:

Nu o sa ai o casa bântuită. Chestia cu spiritismul e adevarata din punctul meu de vedere dar sunt niste ritualuri pagane. Jocul vostru cu creioane nu se cumpara cu sedintele de spiritism deci stai chill si distrează-te