| Icecream15 a întrebat:

Heyy TPU...Am si eu o catelusha..de rasa Cane Corso ..As vrea si eu cateva nume mai speciale.dar si mai rare.( nu vreau sa imi insirati toate numele gasite pe net..ca am cautat si eu.dar nu stiu ce sa aleg..adica nu am nicio idee) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| carmen99 a răspuns:

Ce zici de Becky?

10 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu ii pune diminutive, e o rasa foarte masiva si nu i se va potrivi deloc la maturitate. Iar pentru ca e o rasa italiana, eu i-as alege un nume italian sau latin.

| Icecream15 explică (pentru regis):

I-am pus " Yuki".e mai dragut decat numele acelea gen " cristalina. cookie. bibi beculetz " si toate numele astea ciudate straight face si de pechinezi :p

| dydu01 a răspuns:

Zozo; bobi; labus; bobita; max; roxi; sara;
Rocky...si cam atat stiu; sper ca te-am ajutat

| Aniisoara a răspuns:

Sasha,Avalanna,Blacky(daca e neagra), Lonna, Trixy

| Icecream15 explică:

Am gasit nume :* multumesc la toti big hug daca puteam va dadeam la toti fundita :p

| carmen99 a răspuns:

Bella, Marta, Roxy, etc. Funda?

| adeee22 a răspuns:

Pai, Connie ar fi un nume dragut. big grin

| Icecream15 explică (pentru adeee22):

Connie ..este un nume de vacuta laughing adica era vacuta aceea din desene..si nu-mi place puppy dog eyes ..merci oricum :*

| adeee22 a răspuns:

Sau Cindy, Crystal, Diva, Cleo, Fabi, Linda, Lizzy, Zely, Jasmin, Ella, Libby, depinde cum vrei sa fie:scurt, mediu sau lung... tongue

| lexylexy5 a răspuns:

Http://www.canise.ro/Cum-alegi-un-nume-pentru-cainele-tau/39/articol-11 potim daca de ajuta...si eu am un catelus si pe mine m-a ajutat fundita?:X:-/