| lilskies a întrebat:

Hidrofor sau pompa submersibila?
Folosesc foarte multă apă, hidroforul mi s-a stricat recent și vreau să incerc o pompă submersibila. Tin să menționez că suntem 4 oameni in casă și folosim foarte multă apă.
Cum se amorsează un hidrofor?
Si ce pompă trebuie să cumpăr?

Răspuns Câştigător
| DuckDodgers0 a răspuns:

Pompa sumersibila, eu am una de cativa ani buni, si folosesc de asemenea ff mulra apa si nubam avut probleme, inainte schimbam hidrofoarele la un an, ca se stricau, acum nu stiu ce pompa sa iti recomand, eu stiu ca am luat una cam cu 600 de lei, am zis sa tina si a tinut...

| lilskies explică (pentru DuckDodgers0):

Păi hidroforul meu a tinut 12 ani

| DuckDodgers0 a răspuns (pentru lilskies):

Pai atunci ia altul la fel