| Aylin302 a întrebat:

Hii TPU am o problema urgenta! Cu ce pot curata podeaua dar fără sa îmi afecteze animalele ( pisicile)? Va rog cei care nu stiu sigur sau o iau in gluma sa nu comenteze decât dacă au un sfat sau ceva de genul :-) mersiii mult! As dori mai multe opinii:-)

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Daca nu afecteaza oamenii, atunci cum ar afecta animalele? Orice detergent este bun daca se respecta instructiunile!

| Aylin302 explică (pentru fabiola):

Multumesc mult tuturor :-) toti meritatu funda :-) dar nu am cum sa dau tuturor fundita:-))))

| ioiokikimiki a răspuns (pentru fabiola):

Sa stii ca sisi al meu (motan) cand am curatat podeaua cu un detergent care incepe cu a si nu-mi mai aduc aminte, a mers pe acolo, s-a lins pe labute si s-a imbolnavit. noi oamenii nu lingem podeaua.

| fabiola a răspuns (pentru ioiokikimiki):

Sa nu facem teoria chibritului! Nu lingem podeaua, dar un copil poate sa se joace si chiar sa manance de jos! Produsele de curatenie au rol de dezinfectare atunci cand se foloseste doza prescrisa si nu sunt ingerate!

5 răspunsuri:
| SăȘtiCăMereu a răspuns:

Pronto cred ca ar fi cel mai bun! nu afecteaza podeaua straluceste+miroase foarte bine!

| butterfly09 a răspuns:

Pronto, ajax sau mai este ceva de la cif
care sunt foarte bune pentru podea si miroase si bine si nu afecteaza animalele