| DanattyBirou a întrebat:

Idei de decorat camera mea? Sunt fata,.am 13 ani.

Răspuns Câştigător
| Ryss a răspuns:

Pune-ți o instalație colorată sau de care vrei tu pe perete.
Ia nişte steluțe fosforescente (luminează în întuneric). Se găsesc la magazin.
Poți să-ți pui şi postere, dacă vrei.
Nu risca faza cu pictatul pe pereții. rolling on the floor
Dacă vrei, cheamă un specialist. Ai putea gresi ceva şi să se manjeasca.
Ai putea sa-ți lipesti nişte inimioare sau altceva pe pereți.
Îți recomand să NU pui oglindă în cameră. Nici de cum.
Animăluțele de pluş ar da un aspect drăguț. :3

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Fa`ti stelute pe tavan ce lumineaza in intuneric, pe pereti picteaza un peisaj gen savana, sau o padure sau o poienita, care sa-ti inconjoare camera, si apoi agati animalute de plus din zona respectiva ca sa para ca esti in natura permanent happy

| DanattyBirou explică (pentru WaterDrop):

Cu ce fac stelutele? Sau de unde le cumpăr?