| Jdjsnshxjxjshdhx a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva un site cu lenjerii de calitate 100% bumbac? Va rog sa îmi recomandați numai in cazul in care ati comandat voi personal și ati fost multumiți de calitate.
Țin sa menționez ca am mai luat de pe :
Casanewconcept, patulmeu și încă vreo doua.
Am comandat lenjerie din bumbac satinat dar nu am fost mulțumită. Mi se pare prea călduros in perioada asta.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! De ce nu cumperi din magazine? Asa poti sa si vezi produsul, plus ca in perioada asta sunt reduceri si poti sa gasesti ceva bun la pret redus.

| Jdjsnshxjxjshdhx explică (pentru Aasdfghj):

Nu prea știu in ce magazine sa merg

| Aasdfghj a răspuns (pentru Jdjsnshxjxjshdhx):

Incearca in Auchan, Cora, Carrefour, Jysk sau Ikea daca esti din Bucuresti.