| Alinutz1997 a întrebat:

Imi poate spune cineva daca aceste doua turboarzatoare pentru instalatii sanitare folosesc acelasi tip de butelie filet 7/16, tip en 417?
https://imgur.com/a/d0k0v

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Da cred ca e la fel.In general la aceiasi aplicatie, sa luam exemplu tau pentru instalatii sanitare, toate sunt la fel, ma refer butelia si arzatoru.
Diferenat este de brand numai.Pe tine te intereseaza ca turboarzatoru cel ai tu sa se potriveasca cu butelia sau cu ambele ce ai aratat din poze.Da ambele arzatoare si butelii sunt la fel ca si conectie.Aia e tot ce ai nevoie.