| Andrei_Andrei_1985 a întrebat:

Imi puteti recomnda un site de unde pot achizitiona petarde/artificii, dar nu vreau sa fie site-uri de gen comanda minima 200 de lei sau alte rahaturi.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Eu le-as desfiinta. Vrei o parere buna foloseste banii pe altceva mai util. Sincer decat sa-mi iau petarde mai bine imi cumpar un borcan de miere sau fructe sau o pereche de manusi, prezervative etc, am dat exemple in graba dar de ce as interzice petardele sau artificiile pentru ca imbacseste si mai rau aerul care devine din ce in ce mai irspirabil si padurile sunt taiate in draci dar altii arunca cu petarde si te intrebi de ce face lumea cancer la plamani si nu au fumat in viata lor, Asta pentru ca omul polueaza fara motiv la fel ca altii care dau foc aiurea la tot felul de cauciucuri si plastice. Ei i-as baga in puscarie pe astia ultimii si petardele interzise definitiv