| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune,pe unde intra paianjenii in casa? Oricat as incerca sa tin geamul,usa inchise, sunt momente cand tot gasesc cate unul.Si nu ii suport, imi este scarba de ei.Multumesc!

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Biblia spune ca paianjenii sunt si in casele imparatilor, deci, daca acolo sunt, nu cred ca avem scapare de ei, sunt in orice casa, si orice ai face, tot vor aparea de pe undeva.

| Violleta2022 a răspuns:

Paianjenii sunt deja in casa ta, nu intra de nicaieri, ei stau ascunsi ziua si ies la noaptea la plimbare. Probabil si-au facut deja pui in casa ta, de aceea continui sa-i gasesti.
Pentru a scapa de ei, trebuie sa faci curatenie in casa, dar serios, scotand toate casele de paianjen de prin toate colturle peretilor, mobilei si draperiilor. Dupa curatenie, dai cu sprai de paianjeni si nu vor mai apare.

| venividivici2017 a răspuns (pentru Violleta2022):

Multumesc pentru raspuns!

| J0B0MAT a răspuns:

Prin diverse găuri, pe la scurgeri.