| Andreiandrei2000 a întrebat:

In 2 saptamani ma intorc in Bucuresti pentru 5 saptamani. Vreau sa inchiriez un apartament dar cred ca va fi vreau sa gasesc pe cineva care sa inchirieze pe o perioada asa scurta. La hotel sau in regim hotelier e foarte scump. Am vb cu niste prieteni dar toti au familii copii deja am exclus aceasta varianta.
Ce solutii as mai avea?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu cred ca poti gasi in tot Bucurestiul chirie pe o singura luna. Incearca, oricum alte variante nu prea ai

| Voro a răspuns:

Eu am incredere ca poti gasi chirie si pentru o luna, dar daca nu. poti incerca hosteluri cu 30-35 de lei pe noapte. Cu un calcul simplu, vei ajunge la aproximativ 1300 de lei pentru cele 5 saptamani adica cam cat dai pe o chirie. Totusi, poti incerca mai degraba la o chirie ceva, chiar nu stiu.