| imihaistoian a întrebat:

In ce zona ti-ai cumpara un apartament prin prima casa SAU ti-ai cumpara apartament?

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Eu as opta pentru oras, dar nu suport sa stau la bloc, sa ma auda vecinii cum trag apa la toaleta...sau alte zgomote laughing. Exista zone marginase ale oraselor, unde poti cumpara sau construi o casa, si in general ai aceleasi avantaje : apa, gaz, canalizare. Pe langa asta, distanta nu e prea mare si daca mergi cu masina, faci 5 minute in plus, daca distanta e mica, poti merge pe jos la serviciu, sau pana in statia de autobuz.

| Nymhadora a răspuns:

Poi depinde ce iti place tie...eu nu pot sa iti spun ce sa faci pentru. ca nu avem aceleasi gusturi.

| Oxyyiii a răspuns:

Nu stim preferintele tale, si daca ti-le spunem pe ale noastre nu te-ar ajuta cu nimic straight face

| valentingb a răspuns (pentru Oxyyiii):

Cata vreme poti raspunde cu mai mult decat "da" sau "nu", este o intrebare legitima si are voie pe TPU. Pe langa asta, nici nu e neinteligibila sau irelevanta. Puteai trece la alta intrebare.