| Nano94 a întrebat:

La turatii, masina de spalat face ca un avion. I-au cazut rulmentii tamburului... Cat costa aproximativ reparația? Mă gândesc ca poate nu merita reparata și mai bine cumpăr alta...

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Schimbatul rulmentilor costa intre 180 si 250 RON, in functie de brand.
Iar daca are cuva incapsulata ("lipita"), mai pui vreo 80-100RON.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Materialul (rulmentii) si manopera pot urca pana la 250lei, in functie de modelul masinii si meserias.