| Vacarescu_Adi_1975 a întrebat:

Lac parchet pe baza de apa.

Situatia se prezinta ca si in cazul vopselei pe baza de apa, ai scapat numai de miros ca luciul si rezistenta sunt mult mai slabe!

O vopsea pe baza de apa e ~ 30 lei iar una alchidica cu miros toxic ~ 20 lei dar cea alchidica e mai rezistenta are luciu mai puternic!

Situatia e la fel si la lac? Stie cineva?

Stie cineva cu rasina epoxidica cam ce suprafata acoperi cu 1 litru?

1 răspuns:
| Lazhor a răspuns:

Https://m.emag.ro/......DB1F1VBBM/

Uite la asta poate iti este de folos iar in descriere scrie si despre suprafata de acoperire