| KatherineH a întrebat:

Locuiest intr-un bloc in zona Drumul Taberei si de dimineata, presiunea apei e foarte mica. De parca ar curge apa si la baie si la bucatarie in acelasi timp, desi un singur robinet e deschis. Nu s-au anuntat lucrari in zona si nici tevile nu sunt fisurate, am verificat cu robinetul deschis, nu pare sa curga apa de nicaieri. Stiti cumva care poate fi cauza?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In primul rind intreaba ti vecinii daca si ei au aceiasi problemă ca a ta este clar ca in zonă se fac lucrari pe sector, dacă vecinii nu au aceasta problemă cu apa, atunci mergi la administrator si la presedintele blocului, ei sigur te pot ajuta cu raspunsul daca este din bloc vei afla de la ei.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă, a ti rezolvat sau a ti aflat din ce cauza nu avea ti apă?

| danaieladaniela a răspuns:

Probabil exista o defectiune la canalizarea blocului, ar trebui sa vorbesti cu cineva care lucreza in domeniu sa vada