| andrei_vasluian a întrebat:

M-am mutat la casa si as vrea sa pun un gard viu. Ce planta se preteaza foarte bine pentru un astfel de gard care sa si reziste la temperaturi mai scazute? Si daca se poate sa fie si cat mai mult timp verde ar fi nemaipomenit.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Planta asta e verde tot timpul ca si bradul si se cheama: Tuia! Exista tuia pitice sau inalte de mai multe tipuri cauta ce-ti place tie! Iata un link sa vezi despre ce vorbesc:
https://www.mesteresti.ro/......ylandii-2/