| anonim_4396 a întrebat:

M am uitat pe net la drujba Dac Ruris 401s. Ce părere aveți? Sunt site uri care spun că rezervorul de benzina e de 350 ml, alții că are 500 ml, alții că are 1 l. E folositoare?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tu nu stii sa citestI? http://www.ruris.ro/......ac-401s-60
Are 310 ml benzina si rezervor de 260 ml de ulei. Totul se consuma intr-o ora dupa cum scriu ei. In rest, nu stiu cat ii de buna. Eu zic sa mai cauti o Makita, Sthil, Husqvarna sau Bosch. Chiar daca dai mai multi bani, dai pentru una cu renume.

| Steauafcsb a răspuns (pentru Salontanul):

Nu mă lua pe mine că nu știu să citesc... Știu să citesc că pe ogorul.ro și pe eMag această drujbă are 500 ml rezervorul in timp ce pe Pestre.ro rezervorul e de 1 l. Acuma ce mai zici?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca ai padure, dar nu prea mare ca nu te tine chinezaria. Nu conteaza cat e rezervorul ca oricum te doare spatele si faci pauza. La casa e mai buna una electrica.