| AjutorrVaRogFrumos a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu niste informatii despre acoperisuri legate la urmatorul enunt:conţinutul propriu-zis, structurat astfel încât să pună în valoare scopul și obiectivele proiectului, problemele practice soluţionate, perspectiva personală a candidatului în abordarea temei, precum și utilitatea practic-aplicativă a soluţiilor găsite de către candidat;
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| mariancus a răspuns:

Am un nr de te de la Weterbest cu care am lucrat si sunt foarte buni pret /calitate. Daca vrei vb in privat pe Facebook. Marian Cus