| 3ntzz a întrebat:

Mai mult pentru fete:ce parere aveti despre baieti ce poarta ochelari? raspuns repede va rog!

Răspuns Câştigător
| Baiaaanca a răspuns:

He, he, he. Ti-ai facut ochelari si nu sti ce o sa creada fetele despre asta?;)). Pai, la unii baieti chiar nu le sta bine cu ochelari din cauza faptului ca nu stiu sa-si aleaga ochelarii dupa forma fetei [ ex : http://www.cimec.ro/p/Clasate/IST_6914503_705-16.jpg ]. Dar, unora le da o stofa mai elaborata, unora chiar le sta mai bine cu ochelari decat fara. Nu te ingrijora de fete ce o sa zica, daca cineva te place, te place asa cum esti, cu sau fara ochelari. Sper ca te-am ajutat.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu porţi ochelari şi te simţi complexat şi în acelaşi timp respins de fete, nu?
O să apară şi aceea fată care te va accepta aşa cum eşti.
Noroc.
Pa, pa.

| Petronela a răspuns:

Depinde de persoana. daca ii sta bine cu ei atunci e ok

| Razvan a răspuns:

Daca ochelarii sunt cat de cat in pas cu moda si se potrivesc fetei si pe deasupra tipul mai are si freza e perfecthee hee

| mariamarybu a răspuns:

arata foarte tare! arata mult mai bine cu ochelari! sunt mai... draguti!

| DrPedobear a răspuns:

Eu nu port ochelari, dar am probat o pereche de la un coleg si-mi stateau bine. Nu m-ar deranja, oricum sper sa n-am nevoie. Ma gandeam sa-mi fac odata ochelari pentru calculator, dar nu vreau sa se invete ochiul lenes;(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad nimic rau in asta, acum difera de la persoana la persoana. Unora le sta chiar foarte bine, altora nu.depinde de fata(adica cum este ovala/rotunda).
In general le sta bine!
Ce parere? Pai depinde si foarte mult cum arata baiatul, nu te poti pronunta doar dupa ochelari.
de obicei, din cate am auzit, se spune ca cei care poarta ochelari sunt fitosi, apoi acu`nu stiu, depinde.Eu nu privesc asa, adica e normal sa porti ochelari daca e soare...In cazul ca est in clasa/acasa sau afara cand ploua si porti ochelari atunci chiar mi se pare nepotrivit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nici o probema cu asta desi nu prea vad eu in fiecare zi baieti cu ochelari.
Dar daca sti sa ii alegi iti stau superb bine.
Dupa parerea mea ochelarii sunt foarte cool si in timp au devenit un accesoriu foarte fashion.
Deci nu vad nici'o problema, chiar as vrea sa imi iau o pereche pentru calculator si lumina soarelui tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una mi se par chiar simpatici baietii care poarta ochelari. Cunosc destui baieti care poarta ochelari si cred ca sunt OK. happy