| Alinwrestling a întrebat:

Mama si tata sunt plecati.Am o casa mare.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petrecere,te joci singur sau inviti prietenii la tine sau iti inviti prietena... mai departe sti ce sa faciwinking

6 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Curat?

| NAdrian a răspuns:

Fa ceva dar de care sa nu iti fie rusine mai tarziu.

| IoanaSorina a răspuns:

Pai ai putea da o petrecere daca iti permiti, distractie, prieteni, ce poate fi mai frumos? >big grin

| alexandra2000ale a răspuns:

Citeste o carte, uita-te la un film, canta, danseaza, uita-te la filmulete amuzante pe youtube (cauta: top cele mai tari cazaturi), cauta pe youtube origami si incearca sa le faci...

Funda?

| TheBestAndreea98 a răspuns:

Sa cantii ♥

| AntoniaAndreea a răspuns:

Party! Invitati iubita la tine, si faceti ce n-ati mai facut pana acum big grin