| Andrei200202 a întrebat:

Merita sa închiriezi apartament in regim hotelier?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru detinatorul apartamentului, da. Pentru cel care vrea sa locuiasca in el, nu. Iti dai seama cat ar fi pe luna?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă muncești să îl întreții ca la hotel. Încearcă cu airbnb.

| Mosotti a răspuns:

Merita dar e munca mai multa decat l-ai inchiria lunar, desi ai o chirie mai mare in regim hotelier, trebuie sa schimbu lenjeria, sa faci curat mereu, sa te ocupi mereu.
Deci daca vrei sa muncesti asa, merita.

| Andrei200202 explică (pentru Mosotti):

Ma refer daca cauta lumea, nu cred ca se închiriază mai mult de 1 zi 2.

| Mosotti a răspuns (pentru Andrei200202):

Pai se cauta, depinde de zona si asa mai departe, te interesezi si tu care-s cererile, afli cumva.

| Lukasssz a răspuns:

Normal,cativa bani in plus nu strica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Dacă mergi cu vreo dama de companie și vreți sa va simțiți și voi bine, în doi. Asta pentru o noapte. Chiria pe o lună este enormă. Chiar și 500 euro/plus garanție și avans. Plus ca trebuie și utilități. Luxul costa.