| pitiqueblondin a întrebat:

Mi-am cumparat dezumidificator de la Ceresit dupa ce am vazut reclama la tv. Stie cineva care este pozitionarea optima pentru ca acesta sa absoarba cat mai bine umiditatea?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Se monteaza pe pardoseala pentru ca aerul umed se lasa in jos fiind mai greu decat aerul uscat. Si daca in camera ai perete care face direct legatura cu exteriorul il pui pe acel perete.

2 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Si eu am, l-am luat toamna trecuta. e pus pe pardoseala si zau e eficient.

| a1doru a răspuns:

Nu conteaza unde il pui dar trebuie sa fie cat mai jos[apropiat de podea]