| kNut a întrebat:

Mi-am inchis cheia de la pivnita inauntru laughing, e inchisa cu lacatul usa, vreo idee?

Răspuns Câştigător
| mami a răspuns:

Depinde ce lacat este
daca e din ala ieftin baga levierul si fortzeaza-l
daca ai noroc sa nu se rupa il mai poti folosi
si eu am patit-o

sau daca ai flex urgent e taiat si pui altul nou sua flexul il poxi inlocui cu bomfaier dar acolo merge un pic mai greu na ca si cu mana nu la curent
sau cauta prin casa a doua cheie daca ai pastrat-o

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

"Ideea" se numeste flex (fierastrau circular) sau aparat de sudura. Doar asa vei reusi sa ii dai de capat, nu cu metode preistorice, cum e bomfaierul, dupa cum ti s-a zis aici.

| mgtow a răspuns:

Daca lacatul e pe afara ia bomfaierul si dai acolo, vei reusi s-al tai. Eu la profesionala in 3 zile cam asa am taiat o bucada de fier de vreo 6 cm grosime.

| Robert a răspuns:

Sparge lacatul.Cheama descarcerarea. Apeleaza la un profesionist(a se-ntelege hot)

| crooxel a răspuns:

Pai...si ai mei au patit asalaughing. taie lacatul cu flexul si cumpara altul

| katy a răspuns:

Sparge lacatul si pe urma il schimbi

| Ella_4255 a răspuns:

Sparge usa rolling on the floor

| xqDemiiLovato a răspuns:

Incearca Flexul!
sau sparge usalaughing

| JamesDeLa2 a răspuns:

Sparge lacatul sau uita-te aici http://www.youtube.com/watch?v=jKOygYzcBcw!

| DenysaDulcika a răspuns:

Foloseste flexul sau cheia de rezerva daca ai happy

| MenCool a răspuns:

Pfflaughing o ranga...Am glumit pai sa vedem tiar fi defolos daca ai avea o agrafa sau daca te-ai pricepe sa desfaci cu o sarma ...alta varianta nu vad

| DodoDodo a răspuns:

Sparge lacatul, nu glumesc straight face.Cu flexu'! Funda?big grin