| divaioana a întrebat:

Mi-am luat cartela cu numar si mi-a dat 4 euro ce extraoptiune pot activa? dau funda!

Răspuns Câştigător
| Cella a răspuns:

*100# alege ramura extraoptiuni (tasta 3) si iti alegi acolo care iti place tietongue
XoXoXo

2 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Toate retelele de telefonie mobila din Romania au un serviciu de tip Self-Care disponibil la numarul *100#. Navigand prin respectivul meniu, poti consulta lista extraoptiunilor disponibile si o poti alege pe cea mai potrivita nevoilor tale de comunicare.winking

PS: Momentan, serviciul Self-Care de la Cosmote este indisponibil. Alternativ, poti consulta serviciul WebCare disponibil la adresa https://webcare.cosmote.ro/webcare/.

Sarbatori fericite! big grin

| Gumã a răspuns:

Daca esti pe Orange, dai la *100# si dai la ramura oferte si iti alegi du de`a colo. Daca esti pe alta retea,, nu stiu