| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un aspirator azi (rowenta) si materialul din care e facuta peria cu care aspir, e foare electrizant, se prinde tot praful si parul de pisica de ea. Exista vreo solutie, spray, ceva, cu care sa dau peria sa nu se mai lipeasca praful?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

"Pulverizează pe material, de la o distanţă de 20-30 cm, fixativ de păr."
Sursa: http://www.libertatea.ro/......ii-1491989

Se refera la haine, dar cred ca merge si la aspirator. Electricitatea trebuie descarcata; dar nu stiu cum.