| 6utr6utyutt a întrebat:

MOTOFERASTRAU EXPERT 450/451 vreau sa scumpar aceasta drujba ce parere aveti? Dau funda

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Nu prea buna... eu am cumparat Stern la acelasi pret si a fost o mizerie. Mai bine strange ceva banuti pentru o Makita, o sa merite!

| Clauzi a răspuns:

Salut,

eu te-as sfatui sa mai strangi putin bani sau sa astepti pana de Black Friday pentru a achizitiona un motoferastrau mult mai bun, de exemplu Husqvarna.

Stiu ca de Black Friday cei de la verdon au preturi bune la motoferastraie.

Uite aici un link: https://www.verdon.ro/motoferastraie/motoferastrau-husqvarna-236.html

Succes :)