| Marinush123456789 a întrebat:

O recomandare pentru un ciocan rotopercutor, hobby spre semiprofesional, alimentare curent.
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Pentru hobby e bun un noname de la Brico. E foarte ieftin (vreo 150) si face treaba.
Nu prea merita unul semiprofesional, pentru ca e mare diferenta de pret. Daca il utilizezi intensiv, atunci merita sa îți iei unul profesional.

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Nu ai specificat puterea.
Fratele meu are un Bosch albastru, ce tinde către clasa semi pro.
O alternativa la fel de buna sau chiar mai buna- ar fi Makita.
Hilti fac parte deja din liga superioara.

| danaieladaniela a răspuns:

Gasesti aici ce iti doresti si la diferite preturi happy

| danaieladaniela a răspuns:

Gasesti aici ce iti doresti si la diferite preturi :)
https://www.emag.ro/rotopercutoare/c