| anonim_4396 a întrebat:

Pentru familiile cu copii mici, e inconfortabila o casa cu etaj? Ce observatii aveti daca sunteti cunoscatori?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu este. Cumnata mea sta intr-o asemenea casa si are scara in spirala. Nepoatele ei stau la etaj, se joaca si nu deranjeaza pe nimeni. Cei mari stau la parter. E perfect!

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Nu este incofortabila este foarte inconfortabila si pentru maturi.toata ziua sus jos sus jos, cei aia e casa sau teren de sport.Casa cu etaj se face acolo unde nu ai spatiu, unde spatiu nu-ti permite o alta solutie.In rest e cea mai mare timpenie din toate pctele de vedere.