| JustKiddingBitch a întrebat:

Pentru persoanele care se pricep la interior design: am un proiect pe care trebuie sa-l realizez si trebuie sa aflu care sunt cele mai bune optiuni de "indoor lime wash paint" in afara de Bauwerk. Daca ati putea si sa-mi spuneti si de ce ati ales alt produs (de ce v-a placut indeosebi, ce il face mai special) sau de pe ce sursa v-ati informat ca sa pot sa aflu mai mult. Multumeesc!

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Omule vorbește în limba română
Dacă vrei să te ajute cineva
Eu pot să îți dau un designer bun un arhitect un desenator superb care a desenat fântânile arteziene de la UNIRII din Bucuresti pe timpul lui Ceausescu.
Dar omul nu folosește calculator le face așa pe hârtie sau în realitate el știe foarte bine desen tehnic dar el nu Folosește cuvinte din acestea fistichii așa că pe viitor ia în considerație că pe parlamentar si asta încă mai există în viață fosile adevărate valori care au proiectat statuia lui Ștefan cel Mare sau monumentul de la Adamclisi