| LollaSolla a întrebat:

Pisica mea de 10-11 luni, iese in fiecare zi afara si nu stiu ce face, e in calduri, azi cand am atins o pe burtica am simtit ceva sub piele nu in burta, era destul de maricel, nu stiu ce era, era in forma ovala, nu am mai atins o sa nu o doara... acum nu stiu cat costa un veterinar... si nu prea am bani acum? Ce sa fac? (E pisica nu motan)

4 răspunsuri:
| YTBDrawingBase a răspuns:

Daca este un tep, o sa si-l scoata singur. Sau s-a cicatrizat si tu doar acum ai vazut, vreau sa zic...a fost acum un an treaba :]

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate chair e in calduri ca e sezonul. Daca o doare cand o atingi du-o la un veterinar.

| AliGab a răspuns:

Pai pisicuta ta si-a facut de cap si prin aprilie o sa ai pisicuti de la ea, asta daca nu este prea tanara pentru gestatie si va fata prematur.

| Lostlyric a răspuns:

Nu stiu de unde esti, dar da-i o cautare pe google dupa locatia ta si cauta cabinete veterinare care au consultatii gratuite. Sunt multe.
Ce ai descris tu, merita o consultatie la veterinar.