| Natalia89 a întrebat:

Planta Schefflera. Dupa ce i-am schimbat ghiveciul, plantei i-ai cazut absolut toate frunzele. Am folosit pământ universal din Dedeman si am observat ca făcuse ceva insecte mici si albe care au dispărut în cele din urmă. Ce pot face? Oare nu o ud corect sau ar trebui sa o tin la răcoare. Ajutorsad

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| ALGator a răspuns:

Depinde ce PLANTA e. Unele vor sa fie udate rar. Caldura de apartament nu prieste nicunei plante, racoarea da.