| Anonim5084689 a întrebat:

Poate sa imi spuna si mie cineva care e cea mai buna otrava pentru șobolani?
Caut pliculețe din alea cu pasta..sunt de mai multe culori dar cele mai bune erau alea de culoare albastră..doar ca nu se mai gaseac aici de unde cumparam eu..am cautat pe internet si astea albastre sunt cele mai ieftine..ma face sa cred ca nu-s așa de bune ca poate nu e aceeași firma de care cumparam eu..deci dacă ma puteti sa imi spuneti care sunt cele eficiente ar fi bine.

2 răspunsuri:
| NuCitescNotificari a răspuns:

Intreaba pe un site de profil, care are chat online