| higuai a întrebat:

Pot da cu glet CT 127 direct pe tencuială fara sa folosesc CT 126 inainte? Am deja câţiva saci de 127 si nu am deloc 126 si ma intrebam daca merge asa sa nu mai cumpar 126!

2 răspunsuri:
| PavelAndrei78 a răspuns:

Cred ca merge dar e dublu la pret fata de 126, e bine de stiu pe viitor, glet atat pentru umplere cat si finisare Gletul Meseriasului GM 20, alb frumos, se lucreza f bine si bun la pret.

| AdriaNNN0722 a răspuns:

Ai putea încerca dar o să crape, CT127 e doar de finisaj recomandat ar fi să dai cu 126