| ingerfrant2509 a întrebat:

Pot sa imi cumpar mai intai teren si dupa sa fac planul casei? Ca am inteles ca planul casei poate sa difere de teren, sau mai intai planul si dupa terenul?

Răspuns Câştigător
| Florin458 a răspuns:

De preferat ar fi sa cumperi teren mai intai.Si in functie de conditiile solului, amplasament etc poti demara un proiect, de preferat facut de o firma specializata.

1 răspuns:
regis
| regis a răspuns:

Planuri poți facec cate vrei. Dar proiectul complet il poți intocmi doar când ai si terenul.