| Alinutz1997 a întrebat:

Pot spala rezervorul de ulei de lant al unei drujbe, cu benzina?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Daca vrei sa-l cureti de ce nu.Doar benzina nu ramane acolo, deci spala fara probleme. Oricum tu dupa pui ulei, uleiul la lant este destul de gros asa ca nu vad ce probleme sa fie.

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

De putut, poti, nu e o problema asta, ci ce urmeaza pe urma. happy
Nu cred ca ar fi o problema, daca lasi sa se scurga bine benzina din el, si daca il lasi un timp deschis ca sa se evapore cu totul cea care a ramas.

| mihai69 a răspuns:

Desigur. Dar mai bună ar fi neofalina.

| billyșorr a răspuns:

Poti sa speli fara probleme!