| Darjan_Darius_1994 a întrebat:

Rozmarinul dupa ce este matur si are frunzele verzi se ia de tot sau se iau doar frunze?

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Poti sa rupi crengute de rozmarin fara grija. Acestea se vor regenera, chiar fericite. happy

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iei cateva frunze si eventual cu crengute inca verzi, moi.
Restul lasi sa creasca si sa se dezvolte in continuare...

| JackR a răspuns:

In general se pot manca doar frunzele, tulpina este lemnoasa.

| Lostlyric a răspuns (pentru Lostlyric):

Asta s-a vrut a fi un raspuns pentru cel care intreaba. Mi-a alunecat degetul B)

| Lostlyric a răspuns (pentru JackR):

Poti sa rupi crengute de rozmarin fara grija. Acestea se vor regenera, chiar fericite. happy