| AnonimEsteEu a întrebat:

Am o problema cu centrala (Ariston). Nu se aprinde flacara. Ce sfaturi imi dati? CEL MAI BUN PRIMESTE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Lyroy a răspuns:

Daca iti apare E2 eroarea sa inversat nulu cu faza adica scoateo din priza si inverseaza stecheru sau poate fi de la vana de gaz functioneaza defectuos sau poti regla ceasul la 2 bari asa functioneaza cel mai bine, incearca prima varianta scoateo din priza intoarce stecheru aprindeo si dai reset

2 răspunsuri:
| DanAmarandei a răspuns:

Schimba bujia!

| crmr a răspuns:

Cheama un instalator!
e un nr gratis