| DRIFTY a întrebat:

Sall TPU,imi cer scuze ca postez aici dar nu stiu unde,
prietena mea a visat ca eram aman doi si fugeam de politie si armata la un moment dat am ajuns la o vila si aveu armele indreptate spre noi si cum stateam noi eram asa langa niste fan si eu(prietenul ei) m-am ascuns in acel fan,au tras cu o bomba chiar in el eram speriati bomba nu eplodat imediat si dupa a explodat cand eram acolo,si prietena ma gasit mort cu picioarele smulse si s-a trezit,ce sa insemne? sau unde sa caut ceva sa vad ce inseamna, va rog, multumesc

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Se gandeste intens la tine si a asociat acest gand cu imagini din filme/jocuri, rezultand astfel un vis -cosmar.Nu trebuie sa va speriati este ceva normal, nu dati importanta acestor trairi nocturne de scurta durata, viata merge inainte si merita traita din plin.Respecte

1 răspuns:
| Nyxi a răspuns:

Visurile sunt o producție a subconștientului nostru..nici până în ziua de azi nu se știe care parte a creierului le generează. Evenimentele din vise sunt cel mai adesea imposibile sau foarte puțin probabile..sunt mai multe categorii de vise, visele lucide si cele premonitorii.Deci nu te îngrijora prea tare! Succes!