| NARCISOng a întrebat:

Salut, am cumpărat recent un boiler pe lemne de 100 de litri, încălzește apa destul de repede, intrebare ar fi dacă pot conecta la el un port prosop și un calorifer de 1m și cum s.ar face recircularea?

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Poti, cu o pompa de recirculare, dar nu va fi eficient. Si nu înțeleg, vrei sa faci dus apoi cu apa din calorifere? Sau il folosești strict pentru încălzire?

| sierra1 a răspuns:

Nu e proiectat pentru recirculare - ai face o improvizație nerecomandată