| ChiukiuHamsler a întrebat:

Salut, am o centrala și nu vrea sa pornească căldură pentru calorifer, ea își trage apa, se aprinde flacara și după se închide. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă nu ești in temă cu astea, chemă mai bine un meșter. Dacă erai in temă, te intrebam de presiunea din instalație

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este defectă, sună la servisul lor sa vina sa o repare nu umbla tu ca risti o explozie de zile mari.

| adryang78 a răspuns:

Cheamă un specialist, nu întreba pe TPU. happy
Din câte înțeleg, e centrală pe gaz, așa că... grijă maximă.