| mafiot1 a întrebat:

Salut.Am o intrebare si anumebig grinaca vreau sa pun contor de gaze si am apometre se anuleaza apometrele?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Doar daca contorizezi gazele de dupa fasolea fiarta in apa contorizata.

| johnnny123 a răspuns:

Pai cum o sa-ti faci tu mall cand nu stii diferenta dintre apa si gaze?

| HadesSs a răspuns:

Ce treaba au merele cu perele? Contorul de gaze contorizeaza gazul iar apometrele apa. Trebuie sa ai de ambele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost

| EcceHomo a răspuns:

Nu,laşi şi apometrele, dar îți construieşti o rețea paralelă.
Nu putem plăti şi una, şi alta!

| corinaionescu a răspuns:

NU au legatura. Contorul de gaze contorizează gazele, cel de apă apa şi cel de curent curentul. happy