| dany063 a întrebat:

am o masina de spalat ardo 600.azi in timp ce era in timpul spalarii, s-a oprit brusc si mirosea a ars, a incins. dupa ceva timp am bagat-o iar in priza si am incercat s-o pornesc, dar nu a mai vrut.nu se mai aprinde ledul care indica ca este in functiune, deci nu mai primeste curent. vreau sa va spun ca a ramas si cu apa in cuva.va rog, spuneti-mi daca stiti, cam ce-ar avea si cum as putea remedia problema, pana sa ajung la un tehnician. va multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Andrei07565486 a răspuns:

S-a ars una din sigurante, nu e ceva grav, dar ar trebui sa chemi un specialist

| dany063 explică (pentru Andrei07565486):

Multumesc mult, andrei!

| Andrei07565486 a răspuns:

Si ar putea fi si de la priza, exact lucru asta l-am patit eu acu 1 saptamanalaughing

| dany063 explică (pentru Andrei07565486):

Priza este ok, deci nu este de la priza.ce fel de sigurante trebuie, ai idee?

| Andrei07565486 a răspuns (pentru dany063):

Asta nu stiu,

| Andrei07565486 a răspuns (pentru Andrei07565486):

Tiai reparat masinalaughing