| franciscintaiul a întrebat:

Am o mica-mare problema. Am distrus cateva tricouri cu antiperspirant. cum pot scapa de urmele de deodorant in afara de OTET CARE NU ESTE EFICIENT? mai ales daca urmele dateaza din 1900 toamna de exemplu happy

2 răspunsuri:
| RaZoR11115 a răspuns:

Poti incerca apa si lamaie sau sa incerci apa sarata dar daca nu reusesti incearca sa cu apa si detergent de vase este foarte eficient aplici pe pata si lasi cateva min dupa cclatesti bine si voila :-)

| Popa_Lavinia_1998 a răspuns:

Daca sunt albe, ar fi necesar clorul. Daca nu, vanish-ul este cel mai bun happy